Apkarpyti vaizdo įrašą internete

Įperkamas vaizdo redagavimas kiekvienam

Mūsų paslauga suteikia greitą būdą apkarpyti vaizdo įrašus, nereikia diegti sudėtingų programų. Tai puikus sprendimas buitiniams poreikiams, rinkodaros projektams ar neatidėliotinoms užduotims, kai laikas yra labai svarbus. Dabar pagrindiniam vaizdo įrašų redagavimui nereikia leisti pinigų brangiai programinei įrangai pirkti.

Jūsų duomenys yra saugūs

Mes rimtai žiūrime į privatumo klausimus. Mūsų paslauga apdoroja jūsų vaizdo įrašą tiesiogiai naršyklėje, neįkeldama jo į trečiųjų šalių serverius. Baigus apdorojimą, visi failai nedelsiant ištrinami. Jūsų duomenys lieka tik jums.

Redagavimas vienu spustelėjimu

Mūsų vartotojo sąsaja sukurta taip, kad būtų kuo paprastesnė ir patogesnė. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įkelti vaizdo įrašą, pasirinkti norimą sritį ir spustelėti mygtuką, kad pradėtumėte apdorojimą. Jokių sudėtingų nustatymų ar neintuityvių meniu.

Prieiga iš bet kurio įrenginio: visada po ranka

Nesvarbu, kur esate ar kokį įrenginį turite, mūsų paslauga veikia visose platformose. Tai reiškia, kad galite apkarpyti vaizdo įrašą iš savo kompiuterio, taip pat iš savo mobiliojo įrenginio ar planšetinio kompiuterio.

Visiška kontrolė jūsų rankose

Mūsų vartotojai gauna neribotą prieigą prie visų vaizdo apdorojimo funkcijų be jokių laiko ar failo dydžio apribojimų.

Esame čia, kad padėtume

Jei turite kokių nors problemų ar klausimų, mūsų klientų aptarnavimo tarnyba visada pasiruošusi padėti. Nuolat stengiamės tobulinti paslaugą ir vertinti vartotojų atsiliepimus.

Vaizdo įrašų rengyklės aprašymas

  • Socialinės žiniasklaidos pasaulyje kiekvienas nori pasidalinti unikalia ir šviesia savo gyvenimo akimirka. Įsivaizduokite, kad turite ilgą vakarėlio ar renginio vaizdo įrašą ir tiesiog norite pasidalinti ta viena smagia akimirka. Internetinė vaizdo įrašų apkarpymo paslauga leidžia greitai ir lengvai iškirpti dominantį segmentą, kad galėtumėte skelbti Instagram, TikTok ar kitose platformose.
  • Tarkime, lankėtės internetinėje paskaitoje ar seminare ir jį įrašėte. Tačiau pristatant kolegoms ar studentams norisi parodyti tik pačius svarbiausius momentus. Paslauga padės apkarpyti nereikalingas dalis ir išlaikyti svarbiausias akimirkas, kad medžiaga būtų pristatyta efektyviai.
  • Kuriant mokomuosius vaizdo įrašus labai svarbu, kad jie būtų konkretūs ir aiškūs. Galbūt įrašėte ilgą vaizdo įrašą, kuriame paaiškinamas procesas, tačiau mokymo programai atlikti reikia tik tam tikrų veiksmų. Apkarpymo paslauga leis jums išryškinti tikslius etapus, kuriuos norite perteikti savo auditorijai.
  • Siunčiant didelius vaizdo failus el. paštu gali kilti problemų dėl priedų dydžio apribojimų. Jei turite ilgą vaizdo įrašą ir norite bendrinti tik dalį jo, apkarpymo paslauga padės sumažinti jo dydį ir išlaikyti pagrindinį turinį.
  • Menininkas, filmų kūrėjas ar dizaineris siekia parodyti geriausius savo darbus portfelyje. Atrinkti geriausias akimirkas iš įvairių projektų ir jas sujungti nesunkiai galima naudojantis internetine vaizdo apkarpymo paslauga.
  • Tinklaraštininkai dažnai nufilmuoja daug filmuotos medžiagos, kad vėliau atrinktų įdomiausias ir patraukliausias akimirkas savo žiūrovams. Iškirpus perteklines ar nesusijusias akimirkas iš vaizdo įrašų dienoraščio ar tinklaraščio prieš paskelbiant internete, turinys tampa labiau koncentruotas ir patrauklesnis.
Paramos formatai:
.3g2
.3gp
.3gpp
.alac
.amb
.asf
.aud
.avi
.bik
.bin
.dav
.divx
.f4v
.flv
.gdv
.gif
.h264
.hevc
.m2t
.m2ts
.m2v
.m4a
.m4b
.m4p
.m4v
.mkv
.mov
.mp4
.mpeg
.mpg
.mts
.mxf
.ogv
.rm
.tgv
.ts
.vid
.vob
.vp6
.webm
.wmv
.wtv